Pomocne Listydomamy.pl

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez nasze Użytkowniczki.
Może rozwieją one Twoje wątpliwości.
Nie pamiętam hasła. Co robić?
Ludzka pamięć bywa zawodna, zwłaszcza, gdy na głowie ma się milion innych, ważniejszych rzeczy. Nie martw się! Przewidzieliśmy, że również Tobie może się to kiedyś przydarzyć i wyposażyliśmy serwis w opcję przypominania hasła. Chcesz z niej skorzystać? Nic prostszego! W okienku logowania wciśnij przycisk „Nie pamiętam hasła”, a w kolejnym kroku wpisz adres e-mail, z którego korzystałaś w procesie rejestracji. Następnie zaloguj się do swojej skrzynki mailowej i kliknij w przesłany przez nas link umożliwiający zmianę hasła. W formularzu zmiany hasła wprowadź nowe hasło, a następnie potwierdź je wpisując je powtórnie. Operację zakończ korzystając z przycisku „Zapisz”. Gotowe! :)
W serwisie wyświetlają mi się wiadomości przypisane do innego etapu ciąży, niż ten, w którym faktycznie jestem. Chciałabym to zmienić.
W każdej chwili możesz dokonać zmian w zakładce „Ciąża i dziecko” i zdefiniować inny niż wybrany pierwotnie tydzień ciąży bądź miesiąc rozwoju dziecka. W tym celu kliknij w wyświetlającą się nazwę użytkownika, którą najpewniej jest Twoje imię i nazwisko, a następnie z menu z listą poszczególnych zakładek, wybierz tę opisaną słowami „Ciąża i dziecko”. Formularz wyświetli aktualny okres, dla którego otrzymujesz powiadomienia. Jeśli chcesz to zmienić, wystarczy, że wskażesz nowy okres, a zmiany zatwierdzisz przyciskiem „Zapisz”.
Nie otrzymuję listów z brzucha/ kołyski. Dlaczego?
Być może podczas rejestracji nie oznaczyłaś zgody na wysyłkę newslettera. Wyrażenie tego typu zgody jest konieczne, by móc otrzymywać mailing z serwisu. Na szczęście, możesz szybko zmienić wybraną opcję. Aby tego dokonać, przejdź do ukrytej w prawym górnym rogu ekranu zakładki „Profil” (kliknij wyświetlającą się nazwę użytkownika, którą najpewniej jest Twoje imię i nazwisko, to spowoduje wysunięcie się menu z listą poszczególnych zakładek). Pod polami dotyczącymi danych osobowych, które oczywiście również możesz uzupełnić bądź edytować, znajdziesz punkt „Zgadzam się na wysyłkę newslettera”. To tutaj, możesz sprawdzić swój pierwotny wybór lub dokonać w nim zmian. Pamiętaj – czerwony znaczek „x” oznacza, iż zgoda nie została wyrażona, a w związku z tym nie będziesz otrzymywać listów, oznaczenie zielone jest natomiast jednoznaczne z udzieleniem zgody na korespondencję, w tym wysyłkę listów z brzucha/kołyski. Jeśli zgoda jest wyrażona, a mimo to listy nie przychodzą, sprawdź w swoim programie pocztowym folder „SPAM” lub skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza. Postaramy się pomóc.
Gdy rejestrowałam się w serwisie nie znałam jeszcze płci dziecka, a w związku z tym nie miałam też wybranego imienia. Czy mogę teraz uzupełnić te informacje?
Oczywiście! Wszystkie te informacje zaktualizujesz w zakładce „Ciąża i dziecko”. Znajdziesz ją, klikając w nazwę użytkownika i wybierając z menu zakładkę o tej nazwie.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji!
Nie wiesz? Nie jesteś pewna? Chcesz o coś zapytać? Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie?
Skorzystaj z poniższego formularza i podziel się z nami swoimi wątpliwościami. Pomożemy! :)